В Трускавці відбудеться міжнародний туристичний форум

18-19 липня в Трускавці відбудеться Верхній форум в межах Міжнародного туристичного форуму «Дністер: 1362 км прибутків». Про це сьогодні, 9 липня, повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Форум орієнтований на представників малого та середнього бізнесу, що будують свою справу у сфері медичного, оздоровчого, рекреаційного та спортивного туризму навколо однієї з найбільших річок України – Дністра. Об этом сообщает unn.in.ua со ссылкой на СМИ.


Метою заходу є привернути увагу бізнесу до можливостей міжрегіональної співпраці для розвитку туристичної екосистеми у верхній частині басейну Дністра.


Форум покликаний стати майданчиком для обговорення найактуальніших і найгостріших питань щодо розвитку туристичної привабливості територій та дестинацій.


Для участі у заході необхідна попередня реєстрація.


Організаторами міжнародного туристичного форуму «Дністер: 1362 км прибутків. Верхній форум» є Центр інформаційної підтримки бізнесу у м. Львові за підтримки Львівської облдержадміністрації, Європейського банку реконструкції та розвитку в межах ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/v_truskavtsi_vidbudetsya_mizhnarodnyy_turystychnyy_forum_320788.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя